Hit dnia
ABSTRAKCJA STYLOWY TURKUS

ABSTRAKCJA STYLOWY TURKUS

Cena promocyjna: 119.00 zł
Cena poprzednia: 299.00 zł
Twoje konto
Szybki kontakt
Zadzwoń: 509528776, 501072733,
Napisz: jezierski-malarstwo@wp.pl
5662727
Regulamin sklepu

   REGULAMIN GALERII


1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.artjezier.pl, prowadzi sprzedaż wysyłkową  następujących towarów : obrazy

2. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę  www.artjezier.pl , bądź telefonicznie pod nr 

509528776, 501072733  lub 0-94   7213578 

3. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze

4. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy
     Przesyłki dostarcza:
     • UPS - przesyłka kurierska, czas dostawy 1,2 dni robocze

5. Proponujemy następujące formy płatności:
     • za zaliczeniem pocztowym: zapłata kurierowi przy odbiorze 
     • przelewem

6. Przesyłki są realizowane tylko na terenie Polski .

Istnieje mozliwość wysłania do krajów Unii Europejskiej koszty transportu naliczane są wg cennika poczty Polskiej do danego kraju. W przypadku wysyłki za granicę obowiązuje wpłata na konto oraz kontakt przed zakupem, w celu uzgodnienia kosztów wysyłki.  

7. Jeżeli zamówienie składane jest przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą faktura VAT  będzie wystawiona i dołączona         do przesyłki.

8. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem w ciągu 14 dni od daty otrzymania obrazu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

9 W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika wszelkie koszty pokrywa Klient. Reklamacje dotyczące różnic w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

10. W związku z tym, że każdy obraz nowoczesny jest malowany ręcznie, zamówiony egzemplarz może nieznacznie  różnić się od wzoru przedstawionego na zdjęciu - nie stanowi to również podstawy zwotu towaru. W przypadku zakupu z wykorzystaniem wysyłki gratis, kwotę zwrotu pomniejszam o poniesiony koszt wysyłki z VAT oraz o 1zł kosztu wykonania przelewu.( 25zł pzry wpłacie na konto lub 30zł pobranie) .

11.Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy odesłać go pod adresem sklepu przesyłką pocztową. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem do towaru reklamowanego     zwrócimy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Produkt wymienimy na inny,         pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy nabywcy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie towary lub zwrócimy pieniądze

Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt artjezier.pl nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

Uwaga! Prawo zwrotu nie obowiązuje dla obrazów malowanych na indywidualne zamówienie klienta.

   KONTAKT
   Nasz adres:
   Pracownia Malarstwa Artystycznego „ARTJEZIER” Jacek Jezierski
   Nosibądy 64
   78-450 Grzmiąca


   CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA: 
   Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie w godzinach 8-21, z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt.
   tel.: +48 501 072 733
   tel.: +48 509 528 776
   e-mail: www.artjezier@wp.pl    Wybór obrazu
   W galerii ARTJEZIER możesz szukać interesujących Cię obrazów, korzystając z menu po lewej stronie ekranu, który podpowiada Ci tematykę prac (abstrakcje , kwiaty , bonsai , itp.) Ponadto możesz  zobaczyć zdjęcie obrazu zrobione w przybliżeniu ( detal ) ukazujące dbałość i estetykę w każdym szczególe . Rozmiar i cena podana jest przy każdym zdjęciu .Jeśli podoba ci się obraz lecz potrzebujesz go w innym  rozmiarze, napisz do nas a my namalujemy go dla Ciebie 

Biuletyn informacyjny

Jeżeli chcesz być informowany o naszych nowościach w ofercie, promocjach czy wyprzedażach, wystarczy, że podasz nam Swój adres e-mail. W cyklicznych newsletterach będziemy Cię informwoać o naszych akcjach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.